Rozhodujúci piaty semifinálový zápas play-off extraligy mužov vo florbale medzi Tsunami Záhorská Bystrica - TJ A - FbO Nižná. Stav série 2:2.
Priamy prenos piateho a rozhodujúceho zápasu semifinále play off extraligy mužov vo florbale Tsunami Záhorská Bystrica - FaBK ATU Košice.
Organizátor: Tsunami Záhorská Bystrica
Sledujte priamy prenos zápasov jedného z najväčších turnajov v minihádzanej Playminihandball 2017, Stupava 12. - 14.5.2017
Program a viac informácií na www.playminihandball.co
17:00 1. liga ženy vs. Inter Bratislava
19:00 1. liga muži vs. MHK Piešťany
Muži HC Tatran Stupava hrajú o zlato v 1. lige!
Finále turnaja cca o 13:20!
Sledujte priamy prenos zápasov jedného z najväčších turnajov v minihádzanej Playminihandball 2017, Stupava 12. - 14.5.2017
Program a viac inform
Priamy prenos zápasu 2. kola extraligy mužov MEX vo florbale Tsunami Záhorská Bystrica - Fat Pipe Snipers Bratislava.
organizátor: Tsunami Záhorská Bystrica, obhajca titulu Majs
Sledujte priamy prenos zápasov jedného z najväčších turnajov v minihádzanej Playminihandball 2018, Stupava 18. - 20.5.2018.
Program a viac informácií na www.playminihandball.
Sledujte priamy prenos zápasov jedného z najväčších turnajov v minihádzanej Playminihandball 2018, Stupava 18. - 20.5.2018.
Program a viac informácií na www.playminihandball.
Sledujte priamy prenos zápasov jedného z najväčších turnajov v minihádzanej Playminihandball 2018, Stupava 18. - 20.5.2018.
Program a viac informácií na www.playminihandball.
Priamy prenos piateho a rozhodujúceho zápasu finále play off extraligy mužov vo florbale Tsunami Záhorská Bystrica - Florbalový klub AS Trenčín.
Organizátor: Ts
Prvý hrací deň Slovak Floorball Cup 2018 - štvrtok HANT Aréna.
Vysielanie od 8:45 do 14:00.
Nasledujúce zápasy od 14:00 budú vysielané na https://www.youtube.com/watch?v=hC
Záznam z druhého hracieho dňa na Slovak Floorball Cup-e 2018
Priamy prenos zápasu 14. kola extraligy mužov MEX vo florbale Tsunami Záhorská Bystrica - ŠK Lido Prírodovedec organizovaného Slovenským zväzom Florbalu SZFB.
Priamy prenos druhého zápasu štvrťfinále play off extraligy juniorov JEX vo florbale Tsunami Záhorská Bystrica - FK Florko Košice. Organizátor: Tsunami Záhorská Bystrica
Prvý semifinálový zápas play-off extraligy mužov vo florbale medzi Tsunami Záhorská Bystrica - TJ A - FbO Nižná.
Barážový zápas o postup do juniorskej extraligy medzi Tsunami Záhorská Bystrica - FbO Florpédo Bratislava.
Priamy prenos druhého zápasu semifinále play off extraligy mužov vo florbale Tsunami Záhorská Bystrica - FaBK ATU Košice. Organizátor: Tsunami Záhorská Bystrica
Druhý hrací deň Slovak floorball cup 2017 - piatok
program zápasov online prenosu:
7:30 - FBK Nižná - Kanonýři Kladno
8:20 - BLACK ANGELS - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Tretí hrací deň Slovak Floorball Cup 2018 - sobota HANT Aréna.
Play off
Vysielanie od 7:15 do 15:00.
Nasledujúce zápasy play off a finále Elite muži od 15:00 budú vysiel
Záznam z tretieho hracieho dňa na Slovak Floorball Cup-e 2018
Záznam zo soboty a finálového zápasu kategórie elite muži
Priamy prenos zápasu 5. kola extraligy mužov MEX vo florbale Tsunami Záhorská Bystrica - Florbalový klub AS Trenčín organizovaného Slovenským zväzom Florbalu SZFB.
Priamy prenos piateho a rozhodujúceho zápasu semifinále play off extraligy mužov vo florbale Tsunami Záhorská Bystrica - FaBK ATU Košice. Stav série je nerozhodný 2:2 a víťaz sa pr
Priamy prenos zápasu 5. kola extraligy mužov vo florbale Tsunami Záhorská Bystrica - FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina.
Organizátor: Tsunami Záhorská Bystrica
Zápasy mladšej prípravky 22.4.2017.
10.00 Tsunami Záhorská Bystrica - ŠK Lido Prírodovedec
10.50 Galaktikos Pri Kríži - Horova vs ŠK Lido Prírodovedec
11.40 Tsunami
Zápasy staršej prípravky 22.4.2017.
10.00 Tsunami Záhorská Bystrica - FbO Florpédo Bratislava
10.50 FBC BlueBerries Modra- FbO Florpédo Bratislava
11.40 Tsunami Záh
Prvý hrací deň Slovak floorball cup 2017 - štvrtok
program zápasov online prenosu:
8:00 - Shc Firelions Serenissima - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
8:40 - FbC Young Arro
Tretí hrací deň Slovak floorball cup 2017 - sobota
program zápasov online prenosu:
13:00 - muži pro semifinále - Kloten-Bülach Jets - PSN Tatran Střešovice
14:00 - muži